SP101E Мини RGB LED Контролер со 11Key RF Безжичен Далечински управувач, работа со DC5V WS2812B WS2812 или DC12V WS2811 Пиксели, LED Лента

SP101E Мини RGB LED Контролер со 11Key RF Безжичен Далечински управувач, работа со DC5V WS2812B WS2812 или DC12V WS2811

-70 %

DEN 211.68

Ново

Това е достапна

боја: 5V за WS2812, 12V за WS2811
Тип На Објект: RGB Controler
Извор На Енергија: DC
Применливи Светла: NA
сертификација: CE,CCC
Max. Оптоварување На Моќ: NA
Напон: 5-24V
Controled Метод: NA
Далечински Растојание: NA
Осцилација фреквенција: NA
Гаранција: NA
Бренд Име: veromount
Број На Модел На: NA
Wattage: NA
Режим На Конекција: NA
Материјал: NA
Карактеристики: NA

Најдобрите понуди во категоријата