Природни Тибетански AgateDzi Монистра Создадени, Овална, дваесет и еден очи & две тон, 38x12mm, Дупка:Приближно 2,5 mm

Природни Тибетански AgateDzi Монистра Создадени, Овална, дваесет и еден очи & две тон, 38x12mm, Дупка:Приближно 2,5

-2 %

DEN 369.36

Ново

Това е достапна

Тип На Објект: Монистра
Парична казна или Моден: Моден
Објектот Форма: Овална Форма
Материјал: Камен
Бренд Име: YYW
Број На Модел На: 15022811595
Објектот Тежина: 12g
Надворешниот Дијаметар: 12mm
Обликот: Овална Круг
Стил: дваесет и еден очи & две тон
is_customized: Yes
дупка: Приближно 2,5 mm
Око: дваесет и еден очи
Големина: 38x12mm
Тип На Објект: Природни Тибетански Ахат Dzi Монистра

Најдобрите понуди во категоријата