АНИ Platinum (Pt950) Жени Студ Обетки 0.29 КТ Заверена I/S1 Природен Дијамант Хексагонални Студ Обетки Бренд за Накит Прилагодени

АНИ Platinum (Pt950) Жени Студ Обетки 0.29 КТ Заверена I/S1 Природен Дијамант Хексагонални Студ Обетки Бренд за Накит

-86 %

DEN 10932.96

Ново

Това е достапна

Earring Тип: Студ Обетки
Парична казна или Моден: Парична казна
Повод: Ангажирање
Главниот Камен: дијамант
Дијамант Карат Тежина: 0.32 Карат
Пол: Жените
Certificate Type: NGSTC
Стил: Тренди
Страна Камен: дијамант
Дијамант Намали: Одлични
Обликотшема: Круг
Бели Дијаманти Боја: I
Бренд Име: AINUOSHI
Метали Тип: platinum
is_customized: Yes
Број На Модел На: AE1033
Назад Наоѓање: Притисни-назад
Дијамант Јасност: SI1
Дијамант форма: Тркалезна Форма
Метал Печат: Pt950

Најдобрите понуди во категоријата