НУЛА ВЕЛОСИПЕД Мажите Дише Долги Ракави Велосипед Облека Лигавче Панталони 3D Гел Подлога MTB Велосипед возење Велосипед Џерси Ropa Ciclismo

НУЛА ВЕЛОСИПЕД Мажите Дише Долги Ракави Велосипед Облека Лигавче Панталони 3D Гел Подлога MTB Велосипед возење Велосипед

-4 %

DEN 1770.96

Ново

Това е достапна

Големина: XXL, XL, L, M
Бренд Име: zerobike
Сезоната: Пролет/Есен
Пол: Мажи
Патент Должина: Целосна
Тип: Џерси Поставува
Материјал: Polyamide + Lycra
Велосипедизам Џерси Подлога Стил: ГЕЛ Дише Подлога
Методи На Продажба: фабриката за директна продажба
Панталони Материјал: 80% Полиестер и 20% Lycra
Sleeve Големина: Долг Ракав
Број На Модел На: ZROBM0054
Дресови Материјал: 100% Полиестер

Најдобрите понуди во категоријата