100pcs Најлон headband бела најголемиот дел најлон Една Големина Одговара на повеќето Најлон Бебе Headband Дете Доенче Новороденче Слаби Многу Еластичен

100pcs Најлон headband бела најголемиот дел најлон Една Големина Одговара на повеќето Најлон Бебе Headband Дете Доенче

-84 %

DEN 429.12

Ново

Това е достапна

Одделот За Името: Бебето
Возраст Опсег: 5M,18 МИЛИОНИ,8M,13M,7M,11M,17M,9M,4M,14M,3M,12M,16М,15 МИЛИОНИ,2M,0-1M,10M,6M,1M
Пол: Унисекс
Бренд Име: Hongmao
Шаблон Тип: Цврста
Број На Модел На: 14982
Тип: Headbands
Материјал Состав: Памук
Материјал: Најлон
headband големина: 28-29 cm

Најдобрите понуди во категоријата