За Samsung Галакси S6 S7 Работ S8 S8Plus Плус A3 А5 О7 J3 J5 J7 2017 Луксузни Јасен Поглед Во Огледало Флип Случај Стои Телефон Маска

За Samsung Галакси S6 S7 Работ S8 S8Plus Плус A3 А5 О7 J3 J5 J7 2017 Луксузни Јасен Поглед Во Огледало Флип Случај

-88 %

DEN 215.76

Ново

Това е достапна

Материјал: за S8, за S8 Плус, за S7, за S7 Работ, за S6, за S6 Работ, за Забелешка 5, за Белешка 8, за A3 2017, за А5 2017, за О7 2017, за J3 2017 ЕУ, за J5 2017 ЕУ, за J7 2017 ЕУ, за J7 Max, за J5 Премиер, за J7 Премиер, за On5 2016 година, за On7 2016 година
Мало Пакет: Yes
Големина: 5.8''
Функција: Потпирачот,Нечистотија-отпорни,Тешки Заштита,Анти-удар
Компатибилен Модел На Samsung: Галакси S8,Галакси S8 Плус
дизајн: Гроздобер,Сјајна,Бизнис,Спортски
Бренд Име: ZUCZUG
Карактеристики: Влез Лукс
Тип: Флип Случај
Компатибилен Бренд: Samsung
компатибилни модели 1: за Samsung Галакси S8 5.8
компатибилни модели 2: за Samsung Галакси S8 S8Plus Плус 6.2
компатибилни модели 3: за Samsung Галакси S7 5.1
Компатибилни модели 4: за Samsung Галакси S7 S7Edge Работ 5.5
Компатибилни модели 5: за Samsung Галакси S6 5.1
Компатибилни модели 6: за Samsung Галакси S6 S6Edge Работ 5.1

Најдобрите понуди во категоријата