200PCS Цена Тагови+200PCS Коноп Стрингови Kraft Хартија Цвет Подарок Ознака Празно Висат Ознака DIY Подарок Ознаки За накит/торта/облека/Подарок кутија

200PCS Цена Тагови+200PCS Коноп Стрингови Kraft Хартија Цвет Подарок Ознака Празно Висат Ознака DIY Подарок Ознаки

-90 %

DEN 307.20

Ново

Това е достапна

Тип На Објект: Накит Пакување & Екран
Материјал: Хартија
Накит Пакување & Display Type: Тагови, Цена Тагови
Објектот Дијаметар: 7.8cm
Објектот Должина: 8cm
Објектот Тежина: 1g
Објектот Ширина: 7.8cm
Производ Карактеристики: Виси
Објектот Висина: 8cm
Број На Модел На: 8x7.8

Најдобрите понуди во категоријата