Гориво трансфер пумпа 0211 2673, 0450 3753, 0211 2559, 0211 2754

Гориво трансфер пумпа 0211 2673, 0450 3753, 0211 2559, 0211 2754

DEN 720.00

Ново

Това е достапна

Бродови Од: Кина
Број На Модел На: 0211 2673
Материјал: челик+бакар
Бренд Име: VITTUK
Одговара: За Deutz Мотор
Гаранција: 12 месеци

Најдобрите понуди во категоријата