20V 2A ac адаптер 36200574 ADL40WDC ADL40WDD 36200575 36200576 ADL40WDE полнач за лаптоп Lenovo Yoga 3 Про 13-5Y70 13-5Y71

20V 2A ac адаптер 36200574 ADL40WDC ADL40WDD 36200575 36200576 ADL40WDE полнач за лаптоп Lenovo Yoga 3 Про 13-5Y70

DEN 455.76

Ново

Това е достапна

Компатибилен Бренд: Универзална
Излезниот Напон: 20v
Бренд Име: Firstmax
Број На Модел На: 36200575
Пакет: No
Приклучок Тип: за сите
Излезна Струја: 2.25

Најдобрите понуди во категоријата