накит наоди големина 13*20 мм мода накит брановидни месинг монистра DIY монистра

накит наоди големина 13*20 мм мода накит брановидни месинг монистра DIY монистра

DEN 1392.00

Ново

Това е достапна

Тип На Објект: Монистра
Парична казна или Моден: Моден
Материјал: Метал
Надворешниот Дијаметар: 13mm
Објектот Форма: Овална Форма
Објектот Тежина: 1.48
Број На Модел На: hm48
meterial: Дувачкиот
Обликот: aval
боја: може да се галвански како ви се допаѓа
Место на Потекло: Кина (Копно)
is_customized: Yes

Најдобрите понуди во категоријата