HVVLF Лубеницата 2018 Пром Фустани А-линија Душо Секси Chiffon Beaded Долго Матурска Gown Вечерни Фустани Вечер Gown

HVVLF Лубеницата 2018 Пром Фустани А-линија Душо Секси Chiffon Beaded Долго Матурска Gown Вечерни Фустани Вечер Gown

-82 %

DEN 1896.00

Ново

Това е достапна

боја: Беж, Црна, Сина, Кафена, Златна, Сива, Зелена, Боја На Слонова Коска, Каки, Портокалова, Розова, Виолетова, Бела, Жолта, Шампањ
НИ Големина: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28
Повод: Матурска
Тип На Објект: Пром Фустани
Силуета: А-Линија
Sleeve Стил: Исклучување на Рамо
Бренд Име: HVVLF
Вграден Градник: Yes
Декорација: Pleat,Beading,Кристално
Вистински Слики: Yes
Воз: Никој
Материјал: Полиестер
Sleeve Должина(cm): Без ракави
is_customized: Yes
Деколте: Душо
Фустани Должина: Кат Должина
Ткаенина Тип: Chiffon
Половината: Природни

Најдобрите понуди во категоријата