А1 Европската пастирски кристал Pendant Светла LED кристал светилка креативна личност трпезарија светилка

А1 Европската пастирски кристал Pendant Светла LED кристал светилка креативна личност трпезарија светилка

DEN 5616.00

Ново

Това е достапна

Wattage: D 40cm, D 50cm, D 60cm
Тип На Објект: Pendant Светла
Тело Материјал: Кристално
Извор На Енергија: AC
Инсталација Тип: кабелот pendant
Место: Студија,Салон,Хотел, Сала,Хотел Соба,Господар Спална соба,други спални соби
Број На Модел На: 2
Осветлување Област: 10-15square метри
Абажур Боја: Бела,Златен
Е Светилки Вклучени: No
Бренд Име: WINZSC
Напон: 90-260V
Примена: Foyer
Техника: Перфориран
Материјал: Кристално
Е dimmable: No
Стил: Арт Деко
Гаранција: 2
Извор На Светлина: Блескаво Светилки
сертификација: CCC
Број на извори на светлина: 1
Тип На Објект: Pendant Светла
Заврши: 1
Тип На Прекинувач: 1

Најдобрите понуди во категоријата