LVSUN Универзален Телефон+АА+Камера Автомобил/AC KLIC-7003 KLIC7003 Адаптер за полнење Енергија За Кодак M380 M420 Z950 V1005 M381 V1003 V803

LVSUN Универзален Телефон+АА+Камера Автомобил/AC KLIC-7003 KLIC7003 Адаптер за полнење Енергија За Кодак M380 M420

DEN 767.76

Ново

Това е достапна

Чашката Стандард: САД, ЕВРОПСКАТА УНИЈА, ВЕЛИКА БРИТАНИЈА, АУ, KR
Брзо полнење: No
Број На Модел На: LS-PC201-KLIC7003
Тип: Електричен
Батеријата Број: 3
Пакет: Пакет 1
Интелигентни Полнење: Yes
екран: Yes
Бренд Име: LVSUN
Употреба: Камерата
Пакет: No
Чашката Стандард: ЕУ/САД/KR/ВЕЛИКА БРИТАНИЈА/AU
конектор тип: камерата на полначот на батеријата
compitable: за Canon Sony JVC SAMSUNG Nikon PANASONIC CASIO FUJI Minolta итн.
Употреба: Универзална Камерата Полнач
На текст: 100-240V 50-60HZ DC 12V 2A
Излез: DC 1.2-8.4 V 2А*2
Моќ souce: AC Кабелот за напојување /полнач за во Автомобил
Tacit за: за KLIC-7003 KLIC7003 KLIC 7003

Најдобрите понуди во категоријата