20Pcs SN74CBTLV3257PWR CL257 TSSOP16 нови

20Pcs SN74CBTLV3257PWR CL257 TSSOP16 нови

-90 %

DEN 98.64

Ново

Това е достапна

Тип: Регулатор На Напон
Бренд Име: MLLSE
Состојба: Нови

Најдобрите понуди во категоријата