20Pcs GD32F105RBT6 STM32F105RBT6 LQFP64 GD32F105 нови

20Pcs GD32F105RBT6 STM32F105RBT6 LQFP64 GD32F105 нови

DEN 726.96

Ново

Това е достапна

Тип: Регулатор На Напон
Бренд Име: MLLSE
Состојба: Нови

Најдобрите понуди во категоријата