5pcs 30deg Сечилото Summa Плотер Винил Машина алатки HUHAO

5pcs 30deg Сечилото Summa Плотер Винил Машина алатки HUHAO

-38 %

DEN 307.20

Ново

Това е достапна

Дијаметар: 1.5 mm
Бренд Име: HUHAO
Материјал: Карбид
Вкупна Должина: 19mm
Број На Модел На: Д-30degree
степен: R0.1
Тип: плотер сечилото
Обложување: no

Најдобрите понуди во категоријата