Нови TK 41-4306, 414306 , 12v Исклучи Исклучување Запре Електромагнетниот

Нови TK 41-4306, 414306 , 12v Исклучи Исклучување Запре Електромагнетниот

DEN 480.00

Ново

Това е достапна

Бродови Од: Кина
Материјал: челик+бакар
Бренд Име: VITTUK
Број На Модел На: 41-4306
Уп. Нема.: 41-6383, 1503ES-12S5SUC11S
Примена: yanmar

Најдобрите понуди во категоријата