S925 оригиналниот дизајн сектор женски шупливи врежан Tielong роден фолк стилот обетки

S925 оригиналниот дизајн сектор женски шупливи врежан Tielong роден фолк стилот обетки

-60 %

DEN 1176.00

Ново

Това е достапна

Earring Тип: Капка Обетки
Тип На Објект: Обетки
Парична казна или Моден: Моден
Бренд Име: BOCAI
Стил: Етнички
Материјал: Вештачки Корални
Обликотшема: Геометриски
Метали Тип: Сребро.
Објектот нема: EZ030198
Стил: Жените
Третман процеси: скапоцен камен поставување
Пакување: најголемиот дел
Продажбата сериски број: EZ030198

Најдобрите понуди во категоријата