2 парчиња од не ' Рѓосувачки Челик Цинк Легура Јавниот Тоалет Partrition Вратата Зглоб за Стрелата Вратата Одговара 12-18mm Дебелина Врата

2 парчиња од не ' Рѓосувачки Челик Цинк Легура Јавниот Тоалет Partrition Вратата Зглоб за Стрелата Вратата Одговара

-72 %

DEN 364.80

Ново

Това е достапна

боја: Оставен Отворен 304SUS, Право Отвори 201SUS, Оставен Отворен 201SUS, Право Отвори 304SUS
Тип: Вратата Шарки
Материјал: Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На: Јавниот Тоалет Partrition Вратата Зглоб
Бренд Име: FuWell
Име: вратата зглоб
Материјал: Нерѓосувачки Челик,Цинк Легура
DIY Материјали: Металугрија

Најдобрите понуди во категоријата