KX-FAD93A/TFA95E тапан единица компатибилен за panasonic KX MB263 MB283 MB783 MB763 MB773 MB781 MB271 MB238 MB258 MB262 MB228 печатач

KX-FAD93A/TFA95E тапан единица компатибилен за panasonic KX MB263 MB283 MB783 MB763 MB773 MB781 MB271 MB238 MB258

DEN 1068.00

Ново

Това е достапна

Тип: Тонер Кертриџ
Број На Модел На: KX-FAD93A/TFA95E
Бренд Име: HLPRINT
Најголемиот Дел Од Пакување: Yes
Компатибилен Бренд: Panasonic
Функција: Компатибилен
Кертриџ за Статус: Целосна
Компатибилен Бренд: Panasonic
Квалитетни Тест: Висок квалитет
Страница Принос: 6000 страници
opc тапан: со opc тапан
боја: Црна
Тип: тапан единица тапан кертриџ
се користи за печатење: KX MB263 MB283 MB783 MB763 MB773 MB781 MB271 MB238 MB258 MB262 MB228

Најдобрите понуди во категоријата