TSAUTOP Големина 0.5 m x 20 милиони hydrographics вода трансфер печатење филм WDF179-4

TSAUTOP Големина 0.5 m x 20 милиони hydrographics вода трансфер печатење филм WDF179-4

DEN 624.00

Ново

Това е достапна

Тип На Објект: Decals & Налепници
Објектот Должина: 20m
Специјални Функции: Персоналните Декорација
Бренд Име: TSAUTOP
is_customized: Yes
Материјал Тип: PVA
Објектот Ширина: 0.5m
Објектот Висина: 0.6m
Објектот Тежина: 0.6kg
Вода Трансфер Печатење Филм Дебелина: 0.03 мм-0.04 mm
Вода Трансфер Печатење Филм Карактеристики: Вода Растворлив Отпорност На Триење
Вода Трансфер Печатење Филмски Материјал: PVA
Вода Трансфер Печатење Филм Апликација: пластични, fiberglass, дрво, керамика и метал
Вода OperationTemperature: 25~35 Целзиусови Степени
Име на производ: Вода Трансфер Печатење Филм, Хидрографски Филм
Обрасци: Карбонски Влакна, Череп, Пламен, Кавер -, Дрво, Мермер

Најдобрите понуди во категоријата