beibehang 3d обичај фото позадина ѕид мурали ѕид налепници Динамичен Шарени Леопард murales де споредено 3d камен ѕид хартија

beibehang 3d обичај фото позадина ѕид мурали ѕид налепници Динамичен Шарени Леопард murales де споредено 3d камен

-2 %

DEN 720.00

Ново

Това е достапна

Димензии: 1m2
Функција: Водоотпорен,Огноотпорни,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
Природен Материјал Позадина Материјал: Плута / Кората
Тип: Природен Материјал Позадини
Полнење Единица: Јуани/Ролна
Функција: Отпорен на вода,Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
is_customized: Yes
Употреба: Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Употреба: дневна соба
Површински Третман: Печатени
Број На Модел На: 15287873
Стил: Модерна
Материјал: Растенијата
Бренд Име: beibehang
Шема: Персоналните Прилагодување
is_customized: Yes
Употреба: Администрација,Трговија,Рекреација,Апарати За Домаќинство
Функција: Водоотпорен,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Чад-Доказ,Огноотпорни,Soundproof
Димензии: било која големина
тапети за ѕидови: контакт хартија

Најдобрите понуди во категоријата