105 Агол 1/4 6mm Продолжување Хексадецимален Вежба Малку Шрафцигер Штекер Носителот Адаптер VEP75 P0.11

105 Агол 1/4 6mm Продолжување Хексадецимален Вежба Малку Шрафцигер Штекер Носителот Адаптер VEP75 P0.11

-80 %

DEN 80.64

Ново

Това е достапна

Бренд Име: Xueliee
Тип: Пресврт Вежба Малку
DIY Материјали: Дрво
Број На Модел На: вежба малку
Материјал: High Speed Челик
is_customized: Yes
Употреба: За Дупчење Дрво
Должина: Други

Најдобрите понуди во категоријата