2017 НОВО 1 Парче со Висок Квалитет Magnetizer Demagnetizer Алатка Сина Шрафцигер Магнетни ги Собереш Алатка Шрафцигер

2017 НОВО 1 Парче со Висок Квалитет Magnetizer Demagnetizer Алатка Сина Шрафцигер Магнетни ги Собереш Алатка Шрафцигер

-20 %

DEN 112.56

Ново

Това е достапна

Магнетно: Yes
Бренд Име: BENYS
Големина: 52*50*28mm
Пакет: Под 5Pcs
Карактеристики: Изолирани
Со Рачка Или Не: No
Тип: Магнетни Шрафцигер
Навој На Главата Големина: 52*50*28mm
is_customized: No

Најдобрите понуди во категоријата