Нови DIY Деца Плетење Машина 22 Игли Капи, Шалови Плетење Машина Одбор Ткаење Loom

Нови DIY Деца Плетење Машина 22 Игли Капи, Шалови Плетење Машина Одбор Ткаење Loom

-60 %

DEN 899.76

Ново

Това е достапна

Бренд Име: d&d
Тип: Алатка Поставува
Употреба: Ткаат Машина
Материјал: Пластични
Точка име : Ткаат Машина
Големина: 31*24*12cm
Употреба: Плетени Џемпер, Шамија, Шапка
Пакување: 1pc/set

Најдобрите понуди во категоријата