Нови Квалификувани Складирање кутија Нова Шминка Козметички Складирање Кутија, Торба Светла Организатор Свитлива Стационарни Сад dig634

Нови Квалификувани Складирање кутија Нова Шминка Козметички Складирање Кутија, Торба Светла Организатор Свитлива Стационарни

-75 %

DEN 37.20

Ново

Това е достапна

Големина: M
Тип: Складирање Кеси
Класификација: Сет
Бренд Име: HIINST
Капацитет: 80ml
Функција: Виткање,Порибено,Еко-Пријателски
Форма: Три-димензионални Тип
Обликот: Плоштад
Број На Модел На: dig0I3581
Шема: Три-димензионални Тип
Применливи Простор: дневна соба
Производот: складирање торба
Материјал: Најлон
Употреба: Шминка
Спецификација: 18 x 10.6 x 10 cm
Стил: Складирање Кеси
Предност: Се справи со дизајн, повеќе удобен за носење
боја: Како се покаже слика

Најдобрите понуди во категоријата