Едноставна и Практична AC220V Безжичниот Далечински Управувач Прекинувач со Manual Копчето 3pcs Приемник and1pcs Праска Предавателот 315/433MHZ

Едноставна и Практична AC220V Безжичниот Далечински Управувач Прекинувач со Manual Копчето 3pcs Приемник and1pcs Праска

-80 %

DEN 455.76

Ново

Това е достапна

боја: 315MHz, 433MHz
Тип На Објект: Прекинувачи
Бренд Име: MITI
Далечински Растојание: 0-500M
Број На Модел На: SKU6378
Гаранција: 1
Карактеристики: AC220V прирачник smart далечински управувач префрлате
сертификација: CCC
Тип На Прекинувач: Далечинска Контрола

Најдобрите понуди во категоријата