22cm широк 2 yds/многу, сина рачно изработени Коса Декорација Широк Еластична Водат Чипка Намали свадба фустан, здолниште чипка намали

22cm широк 2 yds/многу, сина рачно изработени Коса Декорација Широк Еластична Водат Чипка Намали свадба фустан, здолниште

-84 %

DEN 119.76

Ново

Това е достапна

Тип На Производ: Чипка
Број На Модел На: 2
Функција: Еластична,Еко-Пријателски
Декорација: Чипка
Техника: Извезена
Ширина: 22cm
Ткаенина Тип: Mesh
Материјал: Полиестер / Најлон

Најдобрите понуди во категоријата