70 пати зголемува далечинско снимање на следење за да ги видите пејзаж лупа големи поле на гледање Популарна наука камера

70 пати зголемува далечинско снимање на следење за да ги видите пејзаж лупа големи поле на гледање Популарна наука

DEN 1812.00

Ново

Това е достапна

боја: Црна
Бренд Име: AIBOULLY
Со Светлина Или Не: No
Стил: Стои Стил
Големина: 00000
Број На Модел На: УЛ-70X
Материјал: Пластични
Зголемување: 70X

Најдобрите понуди во категоријата