срцето метал вулкански камен ароматерапијата ѓердан locket шарм овална locket ѓердан diffuser накит за етерични масла openwor

срцето метал вулкански камен ароматерапијата ѓердан locket шарм овална locket ѓердан diffuser накит за етерични масла

DEN 525.60

Ново

Това е достапна

Тип На Објект: Приврзоци
Парична казна или Моден: Моден
Број На Модел На: edl3793hx2
Материјал: Вулкански
Стил: Тренди
Пол: Жените
Метали Тип: Не ' Рѓосувачки Челик,Бакар
Приврзоци Тип: Лизгајте
Обликотшема: Срцето
Стил: Романтични
Метали Тип: Platinum Позлатен

Најдобрите понуди во категоријата