Бесплатен Превозот 100pcs/многу NE556N NE556 DIP14 Нови оригинални IC Во парк!

Бесплатен Превозот 100pcs/многу NE556N NE556 DIP14 Нови оригинални IC Во парк!

DEN 287.52

Ново

Това е достапна

Бренд Име: SZHCKJ
Тип: Регулатор На Напон
Состојба: Нови
Примена: компјутер
Напон: Меѓународниот стандард
Моќ Дисипација: Меѓународниот стандард
Температурата На Работа: Меѓународниот стандард
Број На Модел На: NE556N
is_customized: Yes

Најдобрите понуди во категоријата