1PCS 500M Мотоцикл Bluetooth Шлем Спогодба Слушалки BT Спогодба Спортски Шлем Колекции 2Rider Full-duplex спогодба со FM FDC-01

1PCS 500M Мотоцикл Bluetooth Шлем Спогодба Слушалки BT Спогодба Спортски Шлем Колекции 2Rider Full-duplex спогодба

-78 %

DEN 1114.80

Ново

Това е достапна

Тип На Објект: шлем слушалки
Напојување Режим: Вградената Батерија
Режим На Конекција: Bluetooth
Име На Модел: FDCVB 1PCS Шлем bluetooth спогодба
Бренд Име: FreedConn
Надворешни Тестирање И Сертификација: CE
Максималниот Број на Говорници: 2
Применливи Шлем Тип: Универзална
Објектот Ширина: 5.0cm
Максимална Спогодба Растојание: 500-1000m
Објектот Должина: 8.2cm
Специјални Функции: 500meter зборува опсег и Водоотпорен во Дождовните Денови
Објектот Висина: 2.9cm
Објектот Тежина: 0.38kg
Посебна функција: Водоотпорен,Редукција На Шум
Приклучок Тип: САД, велика БРИТАНИЈА и ЕУ, АУ, Власта може да биде факултативна
забелешка: Ве молиме оставете порака за да ни каже што треба POWER PLUG спецификација
is_customized: Yes
боја: Црна
Велосипедисти исто време Спогодба: 2 Велосипедисти
Зборувајќи време: 6hours
Максимална зборува опсег: 500M
Работна брзина: До tp 120Km/h
Стерео музика/аудио: Со A2DP & EDR Bluetooth-От Мобилен Телефон/FM
Одлично за: Мотоцикл и Скијање
Музика: Стерео

Најдобрите понуди во категоријата