1 Пар BMX Велосипед Педали алуминиумски Легури MTB Велосипед возење Велосипед Педалата Планина Патот Велосипед Рамен Кафез Нога Остатокот Велосипед Додатоци

1 Пар BMX Велосипед Педали алуминиумски Легури MTB Велосипед возење Велосипед Педалата Планина Патот Велосипед Рамен

-28 %

DEN 262.08

Ново

Това е достапна

Употреба: Патот Велосипеди,Планински Велосипеди,BMX
Големина: 11.6 x 10 x 2.5cm
Материјал: Алуминиум/Легура
На Возилото Категорија: Ultralight Педалата
Број На Модел На: pedales bicicleta mtb
На Возилото Уред Категорија: на возилото
Бренд Име: ROBESBON
боја : Црна / Сребрена / Сино / Розова

Најдобрите понуди во категоријата