НИ ЕУ без данок 2017 најновите hailong тип на електричен велосипед батеријата 36v 10ah со USB порта за 36v литиум батерија

НИ ЕУ без данок 2017 најновите hailong тип на електричен велосипед батеријата 36v 10ah со USB порта за 36v литиум

DEN 5952.00

Ново

Това е достапна

Напон: 36v
Капацитет: 10 - 20Ah
Тип: Литиум Батерија
Бренд Име: JSA KAKA
Напон: 36v
Тип: Литиум Батерија
is_customized: Yes
Големина: 365*105*95mm
боја: црна
полначот: 42v 2.0 На

Најдобрите понуди во категоријата