MEHOFOTO Цвет во Градината Винил Фотографија Позадина За Флорални Нови Ткаенина Фланелен боксери Позадина За Љубител Фото Студио Реквизити 5851

MEHOFOTO Цвет во Градината Винил Фотографија Позадина За Флорални Нови Ткаенина Фланелен боксери Позадина За Љубител

-60 %

DEN 504.00

Ново

Това е достапна

Големина (мм):
Пакет: Yes
Тип: Спреј Насликани
Бренд Име: MEHOFOTO
Материјал: Фланелен
Број На Модел На: CM-5851
Стил: Сценско
користат за: Фото Студио
Тема: Сценско Позадина
Стил: Свадба Позадина,Новородените Позадина
се применуваат: Семејна Фотографија,Деца Позадина`
клучен збор: Фотографија позадина позадина
кориснички: Додадете џеб,било каков материјал и големина на слика
Винил Материјал: Може да се железо.Тенка.Повторна употреба
Новиот Материјал Фланелен: Дебел од оксфорд,непроѕирни,може да се мијат,без брчки
материјал оксфорд: Може да се пеглаат.може да се мијат.без навремено
Големина: Maximum width 300cm(10ft)seamless.no splicing

Најдобрите понуди во категоријата