Слика во слика Соба Оркестарот Слика за дневна соба Маслото слика Со Броеви Цртање Со Броеви смешни слики DIY

Слика во слика Соба Оркестарот Слика за дневна соба Маслото слика Со Броеви Цртање Со Броеви смешни слики DIY

0 %

DEN 398.00

DEN 398.40

Ново

Това е достапна

Големина (Инчен): 40x50cmx1 без рамка, 40x50cmx1 со рамка
Тип: Масла
Материјал: Памук
Рамка на режимот: Формулиран
Рамка: No
Форма: Еден
Бренд Име: YKXLLW
Предмети: Пејзаж
Медиум: Акрилик
оригиналниот: No
Техника: Рачно Насликани
Број На Модел На: слика со броеви DIY
Стил: слика со броеви боја со себе
Поддршка База: Памук
Calligraphy и сликарство тип: Платно Сликарство
Calligraphy и сликање Големина: 40x50cm(16x20inch)
Слика Стил: рачно насликани со себе
Шема: рачно насликани маслени
Слика Technic: diy маслени
Материјали: акрилна боја слика на памук најлон четка
Обликот: правоаголник

Најдобрите понуди во категоријата