Новиот Chrome ABS Задните Трупот Писма Значка Значки Амблем Амблеми Налепница за Мерцедес Benz C63 AMG S 17-18

Новиот Chrome ABS Задните Трупот Писма Значка Значки Амблем Амблеми Налепница за Мерцедес Benz C63 AMG S 17-18

-30 %

DEN 575.76

Ново

Това е достапна

Тип На Објект: Амблеми
Објектот Дијаметар: 1inch
Објектот Висина: 0.1inch
Име На Модел: C63 AMG S
Автомобил Производител: Мерцедес-Бенц
Материјал Тип: ABS Пластика
Објектот Должина: 1inch
Модел Година: 2017
Надворешни Тестирање И Сертификација: ISO9001
Бренд Име: HAODAO
Објектот Ширина: 1inch
Специјални Функции: Со висок квалитет 3M тип
Амблемот Материјал: ПВЦ
Објектот Тежина: 0.1kg
боја: сјајна сребрена
ПОВРШИНА: Хром

Најдобрите понуди во категоријата