Нов урамнотежен KKK турбополнач chra K03 турбо core кертриџ за Фолксваген Голф IV 1.8 Т AQA AGU 53039700035 53039880035

Нов урамнотежен KKK турбополнач chra K03 турбо core кертриџ за Фолксваген Голф IV 1.8 Т AQA AGU 53039700035 53039880035

-52 %

DEN 2640.00

Ново

Това е достапна

Тип На Објект: Воздухот Дози
Модел Година: 1997-
Надворешни Тестирање И Сертификација: CE
Автомобил Производител: Фолксваген
Објектот Висина: 15cm
Бренд Име: Турбо DFO
Објектот Тежина: 1.5kg
Објектот Ширина: 15cm
Објектот Должина: 15cm
Поставување на Возило: турбо полнач
Материјал Тип: к18
Специјални Функции: 53039700026
Frequence Опсег: Фолксваген Голф IV 1.8 Т
Име На Модел: K03
Одговара за автомобил 1: за Audi A3 A4 А6 1.8 Т
Одговара за автомобили 2: за Шкода Octavia 1.8 Т
Одговара за автомобил 3: за Фолксваген Буба Бора Golf IV Passat Б5 Sharan 1.8 Т
Одговара за автомобил 4: за Seat Alhambra Леон 1.8 Т
Дел Број 1: 53039880011 53039700011 53039880044 53039700044
Дел Број 2: 53039880025 53039700025 53039880029 53039700029
Дел Број 3: 53039880026 53039700026 53039880035 53039700035
Дел Број 4: 53039880045 53039700045 53039880049 53039700049
ОЕМ Број 1: 06A145704L / 06A145704 / 06A145703G / 06A145703A / 06A145703Q
ОЕМ Број 2: 058145703N / 058145703J / 058145703X / 06A145704B / 06A145704A

Најдобрите понуди во категоријата