25мм околу 1 тркалезна форма Печат материјали Метал Празно

25мм околу 1 тркалезна форма Печат материјали Метал Празно

-100 %

DEN 72.96

Ново

Това е достапна

Накит Наоди Тип: Изолација
Бренд Име: rosebeading
Објектот Ширина: 1inch
Објектот Должина: 1inch
Производ Карактеристики: Изолација
Објектот Висина: 0.04inch
Објектот Дијаметар: 1inch
Објектот Тежина: 4.35g
Материјал: Метал
Тип На Објект: накит наоди
Материјал: Метал
Големина: 25mm

Најдобрите понуди во категоријата