150ml 300ml Коса Убавина Спреј Шише Фризерски Вода Sprayer Салон Алатки Црна/Бела

150ml 300ml Коса Убавина Спреј Шише Фризерски Вода Sprayer Салон Алатки Црна/Бела

-48 %

DEN 164.64

Ново

Това е достапна

Спецификации: 150ml, 300ml
Тип На Објект: Refillable Шишиња
Број На Модел На: 3T03033-Б.К / 3T03034-Б.К.
Големина: 150ml 300ml
боја: Бела,Црна
Големина 1 (150ml) : 19 x 5 cm/7.48 x 1.97
Големина 2 (300ml) : 24.5 x 5 cm/9.65 x 1.97

Најдобрите понуди во категоријата