BQLZR Куфер Багаж Флексибилни Пластични и 17,5 см Резервни Рака Носат се Справи со Притисокот

BQLZR Куфер Багаж Флексибилни Пластични и 17,5 см Резервни Рака Носат се Справи со Притисокот

-48 %

DEN 204.72

Ново

Това е достапна

Тип: Мебел Справи & Knob
Стил: Модерна
Бренд Име: BQLZR
DIY Материјали: Металугрија
Материјал: Цинк алуминиумски,ПВЦ и челичен лим
Теренот-ред Спецификации: .
категорија: куферот се справи со

Најдобрите понуди во категоријата