5L/Min DC 60W автоматски прекинувач тип 12v пумпа за вода дијафрагмата

5L/Min DC 60W автоматски прекинувач тип 12v пумпа за вода дијафрагмата

DEN 815.76

Ново

Това е достапна

Напон: 12V
Употреба: Вода
Број На Модел На: 0142YA-12-60
Бренд Име: grimmsky
моќност: Електричен
Притисок: Висок Притисок
Standard or Nonstandard: Стандард
Структура: Дијафрагмата Пумпа
Теорија: Reciprocating Пумпа
Гориво: Електрична Енергија/Батерија/Соларна Енергија
Примена: автомобил перење , sprayer , чистење , транспорт на вода или на други
Подигнете ја главата: 50M
Вшмукување глава: 1.5 м
Максимален проток: 5L/min.
Напон: DC12V
моќност: 60W
Работен Притисок: 0.5 Mpa
Вентил За Притисок(Макс.): 0.8 MPa
Материјал: Пластични
Моторни Животен Век: 3-5years
Пакување: картон

Најдобрите понуди во категоријата