Часовникот Механизам Ретро направи стариот Mecanismo де reloj дрвени пиратски черепот DIY часовник движење часовник креативни опрема бел домување за Полнење

Часовникот Механизам Ретро направи стариот Mecanismo де reloj дрвени пиратски черепот DIY часовник движење часовник

-30 %

DEN 482.88

Ново

Това е достапна

Бренд Име: Meijswxj
Број На Модел На: Ретро дали старите дрвени пиратски черепот DIY часовник движење
Моќност Тип: Батеријата
Специјални Функции: Декорација
Области на примена: Дневна соба, канцеларија, den, спална соба
Изглед: Круг
Стил: Одмор и
Функција: Време Тоа се кандидира наназад дигиталниот ѕиден часовник покажувачот на пресврт
Огледало Материјал: Имитација на дрво

Најдобрите понуди во категоријата