BQLZR DIY Црна 10x10.6x4.7cm Лево и Право Пластични Вртливата Рициново Тркала со 4 Дупки за Багаж Куфер Количка

BQLZR DIY Црна 10x10.6x4.7cm Лево и Право Пластични Вртливата Рициново Тркала со 4 Дупки за Багаж Куфер Количка

-52 %

DEN 396.72

Ново

Това е достапна

Тип: Мебел Рициново
Бренд Име: BQLZR
is_customized: Yes
Број На Модел На: W042
категорија: Багаж тркала
Материјал: пластични+метал
боја: Црна
Големина: 10 x 10.6 x 4.7cm(L x W x Dia)
DIY Материјали: Металугрија

Најдобрите понуди во категоријата