Слободен Брод K03 53 58 53039700053 53039700058 Турбо За Ауди А3 1.8 L ФОЛКСВАГЕН Голф IV AUQ BVR AGU AOI ARZ ARX АУМ AVJ AWT AVC AWU 1.8 Т

Слободен Брод K03 53 58 53039700053 53039700058 Турбо За Ауди А3 1.8 L ФОЛКСВАГЕН Голф IV AUQ BVR AGU AOI ARZ ARX

-82 %

DEN 7679.76

Ново

Това е достапна

is_customized: Yes
DIY Материјали: Металугрија
Број На Модел На: K03 53039700053 53039700058 06A145704S За Ауди А3 AVJ AWT 1.8 L 150HP
Објектот: K03 K03-053 Турбо Турбополнач Турбина
Дел Број: 53039700053 53039880053 53039880058 53039700058
OE БР.: 06A145704S 06A145713B 06A145713M
Апликацијата возило: За Ауди А3 Шкода Octavia За Фолксваген Голф IV 1.8 Т 150HP 2000-
Примена на моторот: AUQ BVR AGU AOI ARZ ARX АУМ AVJ AWT AVC AWU1.8T 1.8 L 150HP
превозот: Бесплатен превозот
Модел: K03 53039700053 53039700058 06A145704S За Ауди А3 AVJ AWT 1.8 L 150HP

Најдобрите понуди во категоријата