60x40x19mm ПММА Стоматолошки Sirona Cerec CAD CAM технологија,Стоматолошка Лабораторија материјал

60x40x19mm ПММА Стоматолошки Sirona Cerec CAD CAM технологија,Стоматолошка Лабораторија материјал

DEN 8568.00

Ново

Това е достапна

Тип На Објект: Белење На Заби
Состојка: Чиста Композитни
Големина: Large
НЕТО-WT.: 100%
Број На Модел На: Sirona1s
Сенка: А1 А2 А3 A3.5 Б1 Б2 Б3 B4 Ц1 C2 C3 C4 D1 D2 Д3 D4
cad cam: sirona cerec

Најдобрите понуди во категоријата