Бесплатен Превозот Генератор AVR За Четка Тип Дизел Генератор 50A Одбор 5 КОМПЈУТЕРИ на Продажба

Бесплатен Превозот Генератор AVR За Четка Тип Дизел Генератор 50A Одбор 5 КОМПЈУТЕРИ на Продажба

-80 %

DEN 5361.12

Ново

Това е достапна

Број На Модел На: 50A ОДБОР
is_customized: Yes
Место на Потекло: Fujian, Кина (Копно)
Пакет: картон
Моторни: четка
клучни зборови: 50A ОДБОР
Гаранција: 1 година
боја: Црна

Најдобрите понуди во категоријата