Legua Wiper ножеви за Mazda 2(2010-2011),14+24,автомобил wiper,3 Дел Гума, ветробранското стакло wiper, Автомобил додаток

Legua Wiper ножеви за Mazda 2(2010-2011),14+24,автомобил wiper,3 Дел Гума, ветробранското стакло wiper, Автомобил

-12 %

DEN 633.60

Ново

Това е достапна

Име На Модел: За 2
Објектот Висина: 3cm
Бренд Име: Legua
2-ГОДИНА: 2011,2010
Објектот Ширина: 2cm
Надворешни Тестирање И Сертификација: ISO9001
За Возило Брендови/Модел: Mazda
Објектот Тежина: 0.440kg
Материјал Тип: Челик,Природни гума
Mazda Модел: 2
Специјални Функции: Чистење на шофершајбната
Материјал: Челик, ПОМ пластика, Природни гума
Посебна функција: high-definition, трајни
Големина: 14+24
Wiper тип: 3 Дел Гума шофершајбната wiper
Спецификација На Производот : две парчиња
Фитинг БР. на Продавницата: R-687
Автомобил Производител: Mazda
Година: 2010-2011
Автомобил Направи: За Mazda

Најдобрите понуди во категоријата