UniqueFire 1508-850 67mm Леќа Лов LED Светилка (Инфрацрвено Зрачење Ноќно Светло IR Flashligh)+75mm Глава

UniqueFire 1508-850 67mm Леќа Лов LED Светилка (Инфрацрвено Зрачење Ноќно Светло IR Flashligh)+75mm Глава

DEN 1559.76

Ново

Това е достапна

Тип На Објект: Рефлектори
Лумен: Други
полнач: Батерија
Бренд Име: UniqueFire
Тело Материјал: Алуминиум легура
Извор На Светлина: LED Светилки
Зум: Yes
Wattage: 3W
Тип На Батерија: 18650
сертификација: CCC,CE,FCC,RoHS
Водоотпорен: Yes
боја: Црна
Осветлување Растојание: 100-200 метри
Префрлете Го Режимот: Висок/Среден/Низок
Поддршка Dimmer: 2-4 датотеки
Функција: Шок Отпорни
Фокусна Должина: прилагодлив
Тип На Светилка: лов&кампување&излет
Број На Модел На: UF-1508-67mm-850nm+75mm глава
Модел на LED Монистра: Osram IR 850nm

Најдобрите понуди во категоријата