Накит наоди Суровини Месинг matel spacer цевка монистра, Отворајќи цевка монистра цевка 4*16mm

Накит наоди Суровини Месинг matel spacer цевка монистра, Отворајќи цевка монистра цевка 4*16mm

DEN 1488.00

Ново

Това е достапна

Материјал: Метал
Објектот Форма: Тркалезна Форма
Број На Модел На: fw210
Објектот Тежина: 0.31
Парична казна или Моден: Моден
Тип На Објект: Монистра
боја: суровини и месинг
Употреба: бар,конектор
Име: spacer цевка монистра

Најдобрите понуди во категоријата